Resultat 13/9

Klass 1B HOPPNING kat.B:0.90m (Lätt A), BEDÖMNING A0+A0 två faser
Klass 1C HOPPNING kat.C:1.00m (Lätt A), AVD. A, BEDÖMNING A0+A0 två faser
Klass 1C HOPPNING kat.C:1.00m (Lätt A), AVD. B, BEDÖMNING A
Klass 1D HOPPNING kat.D:1.10m (Lätt A), AVD. A, BEDÖMNING A0+A0 två faser
Klass 1D HOPPNING kat.D:1.10m (Lätt A), AVD. B, BEDÖMNING A
Klass 2B HOPPNING kat.B:0.80m (Lätt B), BEDÖMNING A:0
Klass 2B HOPPNING kat.B:0.80m (Lätt B), AVD. B, BEDÖMNING A
Klass 2C HOPPNING kat.C:0.90m (Lätt B), AVD. A, BEDÖMNING A:0
Klass 2C HOPPNING kat.C:0.90m (Lätt B), AVD. B, BEDÖMNING A
Klass 2D HOPPNING kat.D:1.00m (Lätt B), AVD. A, BEDÖMNING A:0
Klass 2D HOPPNING kat.D:1.00m (Lätt B), AVD. B, BEDÖMNING A
Klass 3B HOPPNING kat.B:0.70m (Lätt C), BEDÖMNING A0+A0 två faser
Klass 3B HOPPNING kat.B:0.70m (Lätt C), AVD. B, BEDÖMNING A
Klass 3C HOPPNING kat.C:0.80m (Lätt C), AVD. A, BEDÖMNING A0+A0 två faser
Klass 3C HOPPNING kat.C:0.80m (Lätt C), AVD. B, BEDÖMNING A
Klass 3D HOPPNING kat.D:0.90m (Lätt C), AVD. A, BEDÖMNING A0+A0 två faser
Klass 3D HOPPNING kat.D:0.90m (Lätt C), AVD. B, BEDÖMNING A


DM HOPPNING kat.B:0.90m (Lätt A)
Plac. Ryttare Häst
* 1 ANNA HELMRICH, Hamre RKSÖRGÅRNS CINDY
* 2 ELLA BJÖRKLUND, Stora Ekeby RKGEIZER
* 3 LOIS PETTERSSON, Västerås RSMR ORBAN



DM HOPPNING kat.C:1.00m (Lätt A),
Plac. Ryttare Häst
* 1 SARAH SANDBERG, Skästa RidcenterASTERIX II
* 2 LINNEA STEN, Hamre RKMOONLIGHT
* 3 PAULINA LISRA, Skästa RidcenterNÄSUDDENS EMMA



DM HOPPNING kat.D:1.10m (Lätt A),
Plac. Ryttare Häst
* 1 FRIDA ANDERSSON, Skästa RidcenterBRANDO
* 2 SOFIE THORSELL, Västerås RSWILHELMINDES JANNI
* 3 JENNY HOLMGREN, Skästa RidcenterPOETICS ROSE



Klass 1B HOPPNING kat.B:0.90m (Lätt A), BEDÖMNING A0+A0 två faser
Överdomare:Christer Gustafsson. Domare:Marie Wässman. Banbyggare:Roland Nilsson.
Plac. Ryttare Häst Fel Tid
* 1 ANNA HELMRICH, Hamre RKSÖRGÅRNS CINDY 0 + 023.17
* 2 ALEXANDRA SNOBL, Örebrotraktens RFGOLDEN NOVA 0 + 026.09
3 ELLA BJÖRKLUND, Stora Ekeby RKGEIZER 0 + 029.24
4 LOIS PETTERSSON, Västerås RSMR ORBAN 452.18
5 KLARA STOLTZ, Heby RFKRUT 452.99
6 CHARLOTTE WADSTEN, Hamre RKCAZZANDRA 456.19
7 VICTORIA ENGZELL, Björklinge RFJOHAN SEBASTIANUte



Klass 1C HOPPNING kat.C:1.00m (Lätt A), AVD. A, BEDÖMNING A0+A0 två faser
Överdomare:Christer Gustafsson. Domare:Marie Wässman. Banbyggare:Roland Nilsson.
Plac. Ryttare Häst Fel Tid
* 1 CAROLINE HULDTGREN, Björklinge RFIDEFIX III 0 + 027.48
* 2 SARAH SANDBERG, Skästa RidcenterASTERIX II 0 + 028.25
* 3 CARIN ERICSON, Södra Dalarnas RFCAN-LIGHT 0 + 031.45
* 4 LINNEA STEN, Hamre RKMOONLIGHT 0 + 424.73
* 5 PAULINA LISRA, Skästa RidcenterNÄSUDDENS EMMA 0 + 425.25
* 6 TILDA WIDERSTRÖM, Västerås RSMUNSBORO XENA 0 + 428.44
7 ANNA HELMRICH, Hamre RKDUX DELUXE 0 + 428.82
8 ELLEN CRONQVIST, Hamre RKSHEILA 0 + 429.07
9 MATILDA LINDER, Katrineholms RFCAF LUCKY BOY 0 + 437.31
10 ZARA SÖDERBERG, Hamre RKMUNSBORO ELLIE 452.59
11 SOFIA ADOLFSSON, Wittvångs HästsällskNIRWANA 453.53
12 ZARA SÖDERBERG, Hamre RKCOLONEL BOGEY 455.23
13 JOSEFIN SILJANDER, Strömsholms RSFTEQUILLA 465.91
14 OLIVIA BORÉN, Hamre RKSHANAVILLE LAD 851.77
15 EMMY JARMELID, Arboga RSCASTILLIA 856.09
16 TOVE NILSSON, Västerås RSSUPER MARIO 1260.66
17 KARIN VEDBERG, Salaortens RFSKATTEGÅRDS HOPPSANUte
17 LOVISA PERSSON, Strömsholms RSFBIZAS BUTTERFLYUte
17 KLARA STOLTZ, Heby RFPIGALLUte
17 ISABELLE KOSKI, Vänsta RFMARDRÖMUte
17 MALIN RÖRBRINK, Hallsta RKCOELENHAGE´S MARTHAUte
17 MATILDA GREN, Hamre RKSHAKIRAUte
17 CARL JENSEN, Kungsörs RKTIMOTEJUte
17 MATILDA CEDERBORGFORS, Baståsens RKDUN ENYAUte



Klass 1C HOPPNING kat.C:1.00m (Lätt A), AVD. B, BEDÖMNING A
Överdomare:Christer Gustafsson. Domare:Marie Wässman. Banbyggare:Roland Nilsson.
Plac. Ryttare Häst Fel Tid
* 1 MIMMI ANDERSSON, Jump Club RSFFROSTY 458.53



Klass 1D HOPPNING kat.D:1.10m (Lätt A), AVD. A, BEDÖMNING A0+A0 två faser
Överdomare:Christer Gustafsson. Domare:Marie Wässman. Banbyggare:Roland Nilsson.
Plac. Ryttare Häst Fel Tid
* 1 FRIDA ANDERSSON, Skästa RidcenterBRANDO 0 + 027.20
* 2 JULIA KARLSSON, Aros RSATLAS CEMILO 0 + 027.75
* 2 SOFIE THORSELL, Västerås RSWILHELMINDES JANNI 0 + 028.50
* 3 JENNY HOLMGREN, Skästa RidcenterPOETICS ROSE 0 + 028.66
* 5 CAROLINE ENGLUND, Skästa RidcenterMUNSBORO TIMMY 0 + 030.44
* 4 MAJA LINDQVIST, Hamre RKPOETIC JOYCE 0 + 033.28
* 5 ROSANNA BROBERG, Stora Ekeby RKMUNSBORO SKYLIGHT 0 + 034.16
* 6 REBECCA PANNULA, Västerås RSAXL ROSE 2 0 + Ute
* 6 NIKLAS LUNDÉN, Hamre RKAMARETTO 0 + Ute
8 LISA KARLSSON, Vänsta RFATTYRORY BLACK CAT 453.48
11 AMANDA BRORSSON, Nyby-Torshälla RKMARENGO 454.05
12 SISSELA SMITH, Heby RFLINTRUTGAARD MEMORY 454.67
9 ELLINOR HOLMKVIST, Vänsta RFDREAM BOY 455.92
10 SARA NÄSLUND, Hamre RKMUNSBORO SHIMMER 456.06
11 AMANDA LINDGREN, Stora Ekeby RKKLIPPERS SEPARATE 456.38
12 CAROLINE ENGLUND, Skästa RidcenterMUNSBORO RICKI 456.92
13 EMMA THALEN, Västerås RSZANNEFATAL 852.50
18 KAJSA ANDERSSON, Aros RSRED FOX 856.28
14 LOIS PETTERSSON, Västerås RSMOFLOS ZMIRNOF 856.31
15 LIVIA KRECKER, Västerås RSSJÖARYDS TARROCC 859.60
16 CAMILLA KRONMAN, Vänsta RFYANNICK 863.23
17 MOA PAULSSON, Vänsta RFKAZPER 867.64
18 AMANDA ÅHLSTRÖM, Kungsörs RKNIGHT LIGHT PORTIA´S 1255.97
19 SANNE SKARTNES, Skästa RidcenterMUNSBORO VENUS 1683.24
20 LIZA EKLUND, Strömsholms RSFGRY 2480.40
21 KARIN MATSSON, Stora Ekeby RKMILLAS MIRAKELUte
26 JULIA NOREN, Storbyns RZLATAN KASPARUte
26 MALIN SANDIN, Linköpings FRKMILTONUte
21 ALICE HAMRIN, Kungsörs RKLIZZYUte
26 SARA HAGSTRÖM, Björklinge RFMUNSBORO O DONNELLUte
21 SOFIA BERG, Hamre RKMUNSBORO JUSTINUte
26 EBBA ROSENDAL, Hofors RSWILD RIVERUte
26 LINA WITTLÅCK, Björklinge RFFAIR GREEN LADYUte



Klass 1D HOPPNING kat.D:1.10m (Lätt A), AVD. B, BEDÖMNING A
Överdomare:Christer Gustafsson. Domare:Marie Wässman. Banbyggare:Roland Nilsson.
Plac. Ryttare Häst Fel Tid
* 1 ADELINA BREITHOLTZ, Enköpings RKMUNSBORO CORBY 063.20
2 EBBA JOHANSSON, Jump Club RSFCASSANOVA 466.50
3 EMMA THALEN, Västerås RSJAMILIA 863.38



Klass 2B HOPPNING kat.B:0.80m (Lätt B), BEDÖMNING A:0
Överdomare:Christer Gustafsson. Domare:Marie Wässman. Banbyggare:Roland Nilsson.
Plac. Ryttare Häst Fel Tid
* 1 ALEXANDRA SNOBL, Örebrotraktens RFGOLDEN NOVA 044.51
* 2 ELLA BJÖRKLUND, Stora Ekeby RKGEIZER 050.13
3 KLARA STOLTZ, Heby RFKRUT 050.50
4 CHARLOTTE WADSTEN, Hamre RKCAZZANDRA 054.88
5 VICTOR ELANDER, Västerås RSMILLENNIUM 064.19
6 VICTORIA ENGZELL, Björklinge RFJOHAN SEBASTIAN 457.76
7 ELLA BJÖRKLUND, Stora Ekeby RKMINZANN 1263.93
8 SOPHIA LINDKVIST, Hallsta RKFUNNY GIRL 1270.64



Klass 2B HOPPNING kat.B:0.80m (Lätt B), AVD. B, BEDÖMNING A
Överdomare:Christer Gustafsson. Domare:Marie Wässman. Banbyggare:Roland Nilsson.
Plac. Ryttare Häst Fel Tid
* 1 KLARA STOLTZ, Heby RFDON FUEGO 452.88



Klass 2C HOPPNING kat.C:0.90m (Lätt B), AVD. A, BEDÖMNING A:0
Överdomare:Christer Gustafsson. Domare:Marie Wässman. Banbyggare:Roland Nilsson.
Plac. Ryttare Häst Fel Tid
* 1 CAROLINE HULDTGREN, Björklinge RFIDEFIX III 047.45
* 2 ERICA THUNBERG, Hamre RKMUNSBORO CHARMER 048.27
* 3 TOVE NILSSON, Västerås RSSUPER MARIO 048.56
* 4 KLARA STOLTZ, Heby RFPIGALL 049.11
* 5 SOFIA ADOLFSSON, Wittvångs HästsällskNIRWANA 051.68
* 6 ELLEN CRONQVIST, Hamre RKSHEILA 051.76
* 7 SARAH SANDBERG, Skästa RidcenterASTERIX II 053.19
* 8 MATILDA CEDERBORGFORS, Baståsens RKDUN ENYA 053.65
9 LOVISA PERSSON, Strömsholms RSFBIZAS BUTTERFLY 055.06
10 ANNA HELMRICH, Hamre RKDUX DELUXE 057.90
11 JOSEFIN SILJANDER, Strömsholms RSFTEQUILLA 060.20
12 KARIN VEDBERG, Salaortens RFSKATTEGÅRDS HOPPSAN 447.52
13 HANNA LUNDIN, Storbyns RSIR GRANGE 451.23
14 TILDA WIDERSTRÖM, Västerås RSMUNSBORO XENA 455.60
15 PAULINA LISRA, Skästa RidcenterNÄSUDDENS EMMA 457.54
16 MATILDA LINDER, Katrineholms RFCAF LUCKY BOY 457.89
17 EMMY JARMELID, Arboga RSCASTILLIA 460.92
18 STINA EKLUND, Strömsholms RSFPILENS ELECTRA 461.03
19 CARIN ERICSON, Södra Dalarnas RFCAN-LIGHT 461.95
20 ISABELLE KOSKI, Vänsta RFMARDRÖM 463.64
21 OLIVIA BORÉN, Hamre RKSHANAVILLE LAD 468.14
22 MALIN THUNBERG, Stora Ekeby RKBRAVO POLO 577.30
23 CARL JENSEN, Kungsörs RKTIMOTEJ 847.98
24 MOA NORDQVIST WIDH, Hamre RKMUNSBORO SHADRAG 866.19
25 OSKAR TORSTENSON, Västerås RSFREDRIKSBERGS LABANUte
25 MALIN RÖRBRINK, Hallsta RKCOELENHAGE´S MARTHAUte
25 MATILDA BORÉN, Hamre RKET RED DREAMUte
25 MATILDA GREN, Hamre RKSHAKIRAUte
25 ZARA SÖDERBERG, Hamre RKCOLONEL BOGEYUte



Klass 2C HOPPNING kat.C:0.90m (Lätt B), AVD. B, BEDÖMNING A
Överdomare:Christer Gustafsson. Domare:Marie Wässman. Banbyggare:Roland Nilsson.
Plac. Ryttare Häst Fel Tid
* 1 MIMMI ANDERSSON, Jump Club RSFFROSTY 047.81
2 DENISE LIND, Jump Club RSFFINEST FABLE 849.57



Klass 2D HOPPNING kat.D:1.00m (Lätt B), AVD. A, BEDÖMNING A:0
Överdomare:Christer Gustafsson. Domare:Marie Wässman. Banbyggare:Roland Nilsson.
Plac. Ryttare Häst Fel Tid
* 1 KARIN MATSSON, Stora Ekeby RKMILLAS MIRAKEL 046.69
* 2 SARA HAGSTRÖM, Björklinge RFMUNSBORO O DONNELL 046.98
* 3 LISA KARLSSON, Vänsta RFATTYRORY BLACK CAT 047.56
* 4 EMMA THALEN, Västerås RSZANNEFATAL 047.85
* 5 SOFIE THORSELL, Västerås RSWILHELMINDES JANNI 048.84
* 6 CAROLINE ENGLUND, Skästa RidcenterMUNSBORO RICKI 049.60
* 7 MALIN SANDIN, Linköpings FRKMILTON 050.70
* 8 AMANDA BRORSSON, Nyby-Torshälla RKMARENGO 050.89
* 9 MARIKA PIHLAJA-AHO, Heby RFAMBER 051.88
10 ELISA NIILIVIRTA, Aros RSDISNEY 052.14
11 EBBA ROSENDAL, Hofors RSWILD RIVER 052.99
12 EMMA SJÖDIN, Hamre RKKINGS FAVOURITE 054.36
13 CAROLINE ENGLUND, Skästa RidcenterMUNSBORO TIMMY 054.67
14 FRIDA ANDERSSON, Skästa RidcenterBRANDO 054.99
15 MAJA LINDQVIST, Hamre RKPOETIC JOYCE 056.67
16 LIZA EKLUND, Strömsholms RSFGRY 059.70
17 LINA WITTLÅCK, Björklinge RFFAIR GREEN LADY 454.82
18 REBECCA PANNULA, Västerås RSAXL ROSE 2 454.86
19 JULIA KARLSSON, Aros RSATLAS CEMILO 461.41
20 LOIS PETTERSSON, Västerås RSMOFLOS ZMIRNOF 462.58
21 AMANDA TURUNEN, Baståsens RKMUNSBORO DUDLEY 463.45
22 LIVIA KRECKER, Västerås RSSJÖARYDS TARROCC 463.80
23 TILDA WIDERSTRÖM, Västerås RSNIELANDS FERONA 464.23
24 ELLINOR HOLMKVIST, Vänsta RFDREAM BOY 860.93
25 CAMILLA KRONMAN, Vänsta RFYANNICK 863.61
26 NIKLAS LUNDÉN, Hamre RKAMARETTO 867.04
27 JESPER NORDSTEDT, Lindetraktens HSFFILIPPA-G 1272.69
28 FELICIA SJÖDIN, Surahammars RFRED HOT PEPPERUte
28 MOA PAULSSON, Vänsta RFKAZPERUte
28 EMMA EDVARDSON, Surahammars RFBUNAVORY LADUte
28 SANNE SKARTNES, Skästa RidcenterMUNSBORO VENUSUte
28 THEA FREDRIKSSON, Köpings RKNIMFAUte
28 SARA STENINGER, Södertälje RKSPANISH FLIGHTUte
28 EMMA ERIKSSON, Enköpings RKAMARETTO.Ute



Klass 2D HOPPNING kat.D:1.00m (Lätt B), AVD. B, BEDÖMNING A
Överdomare:Christer Gustafsson. Domare:Marie Wässman. Banbyggare:Roland Nilsson.
Plac. Ryttare Häst Fel Tid
* 1 SARA AGEBORG, Kungsörs RKTEQUILA 044.73
* 1 ADELINA BREITHOLTZ, Enköpings RKMUNSBORO CORBY 045.47
* 1 EBBA JOHANSSON, Jump Club RSFCASSANOVA 047.78
4 EMMA THALEN, Västerås RSJAMILIA 443.76



Klass 3B HOPPNING kat.B:0.70m (Lätt C), BEDÖMNING A0+A0 två faser
Överdomare:Christer Gustafsson. Domare:Brith Isaksson. Banbyggare:Roland Nilsson.
Plac. Ryttare Häst Fel Tid
* 1 FELICIA LINDQUIST, Hallsta RKJÄNTA 0 + 022.23
* 2 VICTOR ELANDER, Västerås RSMILLENNIUM 0 + 026.52
* 3 MATILDA ECKERVALD, Köpings RKBERTA 0 + 026.89
4 ELLA BJÖRKLUND, Stora Ekeby RKMINZANN 441.02
5 JENNY ANDERSSON, Köpings RKRAINY DAY 442.45
6 SOPHIA LINDKVIST, Hallsta RKFUNNY GIRL 444.93
7 ADINA BODÈN, Stora Ekeby RKSILVER HOOKS 451.56
8 NORA LANDÉN, Salaortens RFKULAS KORSIKA 459.17
9 LOIS PETTERSSON, Västerås RSBASILIKA RW 1194 1675.73
10 SANDRA LINDFORS, Surahammars RFCRUELLA DE VILLEUte
10 JOEL TORSTENSON, Västerås RSJUNIORUte



Klass 3B HOPPNING kat.B:0.70m (Lätt C), AVD. B, BEDÖMNING A
Överdomare:Christer Gustafsson. Domare:Brith Isaksson. Banbyggare:Roland Nilsson.
Plac. Ryttare Häst Fel Tid
* 1 REBECKA ENGLUND, Surahammars RFGULLSPIRA 043.09
* 1 KLARA STOLTZ, Heby RFDON FUEGO 042.66



Klass 3C HOPPNING kat.C:0.80m (Lätt C), AVD. A, BEDÖMNING A0+A0 två faser
Överdomare:Christer Gustafsson. Domare:Brith Isaksson. Banbyggare:Roland Nilsson.
Plac. Ryttare Häst Fel Tid
* 1 THERESE LINDBERG, Köpings RKSHILA K 0 + 020.95
* 2 MALIN THUNBERG, Stora Ekeby RKBRAVO POLO 0 + 021.11
* 3 MOA NORDQVIST WIDH, Hamre RKMUNSBORO SHADRAG 0 + 022.52
* 4 HANNA BROBACKE, Hamre RKMUNSBORO BLACKIE 0 + 024.76
5 EMELIE BJÖRKLUND, Baståsens RKMOUNTAINSTOWNS SIERRA 0 + 025.48
6 ERICA THUNBERG, Hamre RKMUNSBORO CHARMER 0 + 419.84
7 HANNA BROBACKE, Hamre RKMUNSBORO RAINBOW 436.31
8 OSKAR TORSTENSON, Västerås RSFREDRIKSBERGS LABAN 439.02
9 STINA EKLUND, Strömsholms RSFPILENS ELECTRA 439.46
10 HANNA LUNDIN, Storbyns RSIR GRANGE 440.73
11 MATILDA BORÉN, Hamre RKET RED DREAM 453.16
12 JANE HALLBERG, Västerås RSWINDY PRINCESS 1571.77
13 HELENE WALLGREN, Köpings RKMIKEUte
13 LIVIA KRECKER, Västerås RSMR BENTLEYUte
13 JENNY HANÅS, Hamre RKMOY SHAMUUte
13 HANNA JOHANSSON, Salaortens RFMONAUte



Klass 3C HOPPNING kat.C:0.80m (Lätt C), AVD. B, BEDÖMNING A
Överdomare:Christer Gustafsson. Domare:Brith Isaksson. Banbyggare:Roland Nilsson.
Plac. Ryttare Häst Fel Tid
* 1 OSKAR TORSTENSON, Västerås RSMUNSBORO BLOWTORCH 042.24
2 EMMA HEDMAN, Stora Ekeby RKCLASSIC HILL 447.98



Klass 3D HOPPNING kat.D:0.90m (Lätt C), AVD. A, BEDÖMNING A0+A0 två faser
Överdomare:Christer Gustafsson. Domare:Brith Isaksson. Banbyggare:Roland Nilsson.
Plac. Ryttare Häst Fel Tid
* 1 MARIKA PIHLAJA-AHO, Heby RFAMBER 0 + 019.48
* 2 ELISA NIILIVIRTA, Aros RSDISNEY 0 + 020.59
* 3 JULIA KARLSSON, Hamre RKMERRY CANDLER 0 + 022.01
* 4 EMMA ERIKSSON, Enköpings RKAMARETTO. 0 + 022.73
* 5 FELICIA SJÖDIN, Surahammars RFRED HOT PEPPER 0 + 023.19
* 6 ANNA FRIBERG, Hamre RKCLOETTA 0 + 023.25
7 EMMA SJÖDIN, Hamre RKKINGS FAVOURITE 0 + 024.79
8 PETRA WESTHOLM, Västerås RSATTILA 0 + 426.96
9 SARA CARLSSON, Köpings RKANDORA 0 + 941.47
10 DANIELLE SANDBERG SALACH, Västerås RSIRISH HONOUR 0 + 944.30
11 MATILDA OJANIEMI, Köpings RKAGATON 0 + 944.40
12 AMANDA TURUNEN, Baståsens RKMUNSBORO DUDLEY 440.02
13 EMMA EDVARDSON, Surahammars RFBUNAVORY LAD 440.13
14 LOUISE YTTER, Hamre RKCELINA 442.55
15 DENISE AVELIN, Hallsta RKCORALL MOON 448.00
16 SARA AGEBORG, Kungsörs RKTEQUILA 451.34
17 TILDA WIDERSTRÖM, Västerås RSNIELANDS FERONA 451.49
18 JESPER NORDSTEDT, Lindetraktens HSFFILIPPA-G 846.41
19 EMMA RYDHOLM, Eskilstunaortens RFMUNSBORO TONI 850.15
20 IDA HUSELL, Hamre RKTAMIRA 850.30
21 ELINA JÄLKEMO, Salaortens RFMUNSBORO GRETA 1763.05
22 VIKTORIA KROPP, Hallsta RKMIDWESTUte
22 THEA FREDRIKSSON, Köpings RKNIMFAUte
22 SARA STENINGER, Södertälje RKSPANISH FLIGHTUte



Klass 3D HOPPNING kat.D:0.90m (Lätt C), AVD. B, BEDÖMNING A
Överdomare:Christer Gustafsson. Domare:Brith Isaksson. Banbyggare:Roland Nilsson.
Plac. Ryttare Häst Fel Tid
* 1 EBBA JOHANSSON, Jump Club RSFMUNSBORO MALIBU 044.74
* 1 REBECKA ENGLUND, Surahammars RFSCALDIÁS FLEUR 044.34
3 JENNIE TORSTENSON, Västerås RSSEAGRAM 439.62
4 SARA SJÖDIN, Hamre RKKERSENHOF 1779.72
5 MONIKA MEURER, Djursholms RKSANDYBELLUte

     RS-pro/HTML 02-03