Västerås Ryttarsällskap Pay & Jump 5/9



Klass 1 0.50 - HOPPNING, BEDÖMNING A

Nr. Ryttare E.nr Häst
1. FELINE KARLSSON, Västerås RS1. AISHA
2. FELICIA SÖDERLUND, Västerås RS25. TOR



Klass 2 0.60 - HOPPNING, BEDÖMNING A

Nr. Ryttare E.nr Häst
1. JENNY WEHL, Västerås RS11. FRU KARLSSON
2. LISA FLISBERG, Stora Ekeby RK18. MIKE ARWIN VAN HET HARTE
3. WILMA BERGLUND, Västerås RS26. TROJA
4. ELISA IZZO, Västerås RS6. CARROWMORE SHUJANNA



Klass 3 0.70 - HOPPNING, BEDÖMNING A

Nr. Ryttare E.nr Häst
1. JENNY WEHL, Västerås RS11. FRU KARLSSON
2. FELICIA ENBERG, Västerås RS19. NEEBRO JANE
3. ANNA VAN DE ZANDE, Västerås RS12. GALLOWEA
4. ELISA IZZO, Västerås RS6. CARROWMORE SHUJANNA
5. MAJA FREDRIKSSON, Västerås RS22. OTTERBANK
6. LISA FLISBERG, Stora Ekeby RK18. MIKE ARWIN VAN HET HARTE
7. EMMA SAHLEN, Hamre RK27. TURISTA
8. SARA BERGMAN, Baståsens RK10. DESPERADO



Klass 4 0.80 - HOPPNING, BEDÖMNING A

Nr. Ryttare E.nr Häst
1. ANNA VAN DE ZANDE, Västerås RS12. GALLOWEA
2. CAMILLA HEDIN, Västerås RS23. QUEEN MAGIC
3. LINNEA HEDIN, Västerås RS17. MERCASTON PARADISE
4. NOVA KARLSSON, Hamre RK9. DAISY
5. ANNA CRONQVIST, Hamre RK2. ANNAGHILL JOE
6. SARA BERGMAN, Baståsens RK10. DESPERADO
7. EMMA SAHLEN, Hamre RK27. TURISTA
8. MAJA FREDRIKSSON, Västerås RS22. OTTERBANK
9. LINDA NYREN, Västerås RS21. OLILY VAN DE PLUIMERT Z
10. TUVA FRITZ TIKKANEN, Hamre RK7. CELINE
11. LINDA NYREN, Västerås RS21. OLILY VAN DE PLUIMERT Z
12. MIKA HALLMAN, Jump Club RSF4. AUBURN APACHE BOY
13. FELICIA ENBERG, Västerås RS3. ATTRORY MICKEY FINN
14. JULIE MELIN31. SKOGSSTJÄRNANS CAILEY



Klass 5 0.90 - HOPPNING, BEDÖMNING A

Nr. Ryttare E.nr Häst
1. NOVA KARLSSON, Hamre RK24. SHANNONDALE MAESTRO
2. LINNEA HEDIN, Västerås RS17. MERCASTON PARADISE
3. TUVA FRITZ TIKKANEN, Hamre RK7. CELINE
4. MIKA HALLMAN, Jump Club RSF4. AUBURN APACHE BOY
5. JOHANNA MÅNSSON, Flyinge HSK16. LITTLE NINJA (SWB)
6. HANNA OSBECK, Hamre RK30. WYOMING (SWB)
7. JASMINE SVÄRD, Hamre RK15. LISSY DUN LADY
8. NOVA KARLSSON, Hamre RK9. DAISY
9. JULIE MELIN31. SKOGSSTJÄRNANS CAILEY



Klass 6 1.00 - HOPPNING, BEDÖMNING A

Nr. Ryttare E.nr Häst
1. NOVA KARLSSON, Hamre RK24. SHANNONDALE MAESTRO
2. OLIVIA ANDERSSON, Västerås RS8. COPYRIGHT
3. REBECCA BÅVENÄS, Västerås RS20. O-KIEKEBOO
4. CAMILLA HEDIN, Västerås RS5. CAPSICUM
5. HANNA MOLLSTADIUS, Skästa Ridcenter28. TWOTWENTY



Klass 7 1.10 - HOPPNING, BEDÖMNING A

Nr. Ryttare E.nr Häst

--- Inga anmälda ---

     RS-pro/HTML 02-03